Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Cambridge ESOL jazykové zkoušky z angličtiny


Jazykové zkoušky Cambridge English Language Assessment jsou mezinárodně nejprestižnější jazykovou kvalifikací. Fakt, že zkoušky jsou mezinárodně platné, přináší studentům velikou výhodou oproti např. českým státním zkouškám nebo maturitě. Úspěšný kandidát, který složí zkoušku, se stane doživotně držitelem certifikátu Cambridge English, potvrzujícím jeho zdatnost v anglickém jazyce. Tyto zkoušky ročně skládá více než 3 miliony studentů po celém světě. Certifikáty úspěšných kandidátů pak celosvětově uznává více než 11.000 univerzit, zaměstnavatelů, autorit a úřadů, včetně českého MŠMT a vládních institucí v ČR. Mnoho škol včetně předních univerzit přihlíží k výsledkům Cambridge zkoušek a mnoho jich dokonce přiznává studentům, kteří doloží Cambridge certifikát požadované úrovně, bodovou bonifikaci u přijímacího řízení.

Cambridge English: Key (KET) - zkouška na základní úrovni pokročilosti (A2). Pokud se učíte anglicky teprve krátce a chcete si ověřit své dovednosti, toto je zkouška pro Vás.
Cambridge English: Preliminary (PET) - zkouška na středně pokročilé úrovni (B1). Ověřuje schopnost komunikace v angličtině v každodenních situacích.

Cambridge English: First (FCE) - zkouška na středně pokročilé úrovni (B2). Nejpopulárnější zkouška z angličtiny v České republice - pro všechny, kdo dobře ovládají angličtinu.
Cambridge English: First (FCE) Computer Based - CB Revoluční způsob skládání zkoušky Cambridge English: First na počítači. Zkoušku přijdete vykonat do zkušebního centra, kde na Vás však namísto papírové verze částí Reading, Writing, Use of English a Listening bude čekat verze na PC. Kromě menší finanční náročnosti má Cambridge English: First na počítači i další řadu výhod. Více informací o tomto typu zkoušky v sekci Computer based zkoušky.
Cambridge English: Advanced (CAE) - zkouška na pokročilé úrovni (C1). Pokud potřebujete velmi dobrou znalost angličtiny v práci nebo na vysoké škole, toto je zkouška pro Vás.

* - partnerské instituce jsou školy, které s námi spolupracují v rámci našeho Benefit Programu. Více informací o Benefit programu naleznete v sekci "Pro školy a lektory"

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2019 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.