Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Garantovaná příprava k jazykovým zkouškám Cambridge ESOL


line

Jazykové kurzy

Evropské vzdělávací centrum

Navštivte naše vzdělávací kurzy v Hradci Králové a v Pardubicích a zdokonalte se ve znalosti cizího jazyka. Nabízíme Vám kvalitní výuku od profesionálně školených lektorů, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oboru a jsou Vám tak schopni garantovat ten nejlepší přístup.


Naše jazykové kurzy jsou vhodné pro přípravu na nejrůznější mezinárodně uznávané jazykové zkoušky. Ať jste začátečník nebo pokročilý znalec cizího jazyka, můžete si vybrat typ přípravného kurzu, který bude odpovídat Vaší jazykové úrovni a za pomocí našich lektorů se precizně připravit na jejich bezproblémové složení.

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2019 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.