Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.


Nejvýhodnější Cambridge zkoušky Vám přináší jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM


Cambridge ESOL spolupráce pro školy a lektory


EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM již spolupracuje s několika vzdělávacími institucemi, bez jejichž podpory by naše práce byla velmi obtížná. Náš Benefit program slouží především k tomu, abychom spolupráci upevnili a mohli našim partnerům nabídnout něco navíc.


V rámci Benefit programu se snažíme především o to, abychom partnerským institucím poskytli maximální možnou podporu. Spolupracujeme s Cambridge University Press a spolupořádáme motivační semináře pro studenty zdarma, stejně tak jako konzultační setkání s učiteli a těmi, kteří se chtějí na rozvoji Cambridge partnerské instituce podílet. Naše metodičky jsou připraveny s učiteli v průběhu roku konzultovat vše potřebné a pomoci s organizací přípravných kurzů nebo přímo Cambridge zkoušek. Další možnosti podpory a výhody, které můžeme poskytnout, jsou vždy domluveny individuálně tak, aby co nejvíce vyhovovaly jednotlivým partnerům. V rámci benefit programu nabízíme např.:


 • nejnižší ceny Cambridge English zkoušek ve Východních Čechách pro studenty partnerské instituce
 • právo používat prestižní logo „Cambridge Center Partner Institution“*
 • při větším počtu registrovaných kandidátů možnost pořádání zkoušek přímo v sídle partnerské instituce
 • metodická podpora, možnost konzultací, tréninků a seminářů pro studenty i učitele zdarma
 • zvýšení prestiže školy
 • materiální podpora školy, vybavení výukovými sadami, CD-ROMy a aplikacemi zaměřujícími se na přípravu ke Cambridge zkouškám
 • podpora motivace studentů / žáků (prezentace a konzultace)
 • možnost získat post ústního zkoušejícího, tzv. Oral Examiner, pro učitele angličtiny a přímo se účastnit zkoušek
 • možnost organizace přípravných kurzů ke zkouškám přímo v prostorách partnerské instituce
 • možnost materiální podpory pro učitele (např. učitelské sady zdarma)
 • získání sady propagačních a přípravných materiálů zdarma
 • možnost organizace zkušebních testů, tzv. Pre-testing sessions v průběhu školního roku
 • možnost získat zkoušku pro učitele/lektory zdarma v závislosti na počtu registrovaných kandidátů
 • možnost účasti žáků/ studentů v soutěžích s Cambridge programem o hodnotné ceny

JAK SE STÁT NOVÝM PARTNEREM?

Do programu se můžete zapojit kdykoliv. Stačí nás kontaktovat a domluvit si s námi schůzku. Pokud máte zájem o schůzku nebo další informace o Cambridge zkouškách nebo našem Benefit Programu, kontaktujte nás prosím:


Eva Margolienová
eva.margolienova@evcentrum.cz
+420 733 364 428

JAK UPLATNIT PARTNERSKOU SLEVU?

Do přihlášky ke zvolené zkoušce Cambridge English přihlášce prosím uveďte název školy, kterou studujete, a třídy, do které chodíte. Pokud je Vaše škola členem naší sítě partnerů, nárok na slevu Vám pak vzniká automaticky. Pokud si nejste jisti, zda je Vaše škola naším partnerem, kontaktujte nás na e-mailu: cambridge@evcentrum.cz

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2019 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.