Nové termíny a ceník na rok 2019 zde.


Nejvýhodnější Cambridge zkoušky Vám přináší jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM


Cambridge ESOL Hradec Králové a Pardubice

KDO JSME?


EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je jazykovou školou, která se zabývá jazykovým vzděláváním již od roku 1998. Spolupracujeme a zajišťujeme vyučování nejen pro veřejnost v našich veřejnostních kurzech v Hradci Králové a Pardubicích, ale také individuální na míru a výuky firemní. V rámci nepovinných kroužků také naši rodilí mluvčí pomáhají dětem s výukou angličtiny na základních školách.


Za dobu své existence jsme dosáhli v rámci jazykového vzdělávání několika významných úspěchů, např. v roce 2008 jsme byli oceněni MŠMT Evropskou jazykovou cenou LABEL, stali jsme se členy Asociace Cambridgeských jazykových škol a zkouškovým centrem londýnského syndikátu. V roce 2011 jsme se pak stali členy sítě partnerských škol Cambridge University v rámci realizace mezinárodně nejvíce uznávaných a nejprestižnějších jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment. Jsme hrdými držiteli statutu otevřeného zkouškového centra a spolupráce s Cambridge Univerzitou a jejím zkouškovým syndikátem je naší prioritou.

CO JE NAŠÍM POSLÁNÍM?


V rámci naší iniciativy se snažíme podporovat ostatní lektory, jazykové školy a státní vzdělávací instituce ve snaze o rozvoj jazykového vzdělávání a možnosti nabízet studentům tu nejvyšší možnou kvalitu zkoušek za dostupných podmínek. Naším závazkem kvality je vysoká flexibilita, schopnost organizace a cenová vstřícnost.


Naším cílem je pak především informovat studenty a učitele o možnostech dalšího postupu ve studiu angličtiny, podpořit je a umožnit jim přístup k široké škále vysoce kvalitních a celosvětově uznávaných mezinárodních zkoušek, kvalitní přípravu ke zkouškám a možnost vykonat zkoušky pro ně v co nejbližších lokalitách.


EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM již spolupracuje s několika vzdělávacími institucemi, bez jejichž podpory by naše práce byla velmi obtížná. Náš Benefit program slouží především k tomu, abychom spolupráci upevnili a mohli našim partnerům nabídnout něco navíc. Více informací o Benefit programu naleznete v sekci Pro školy a lektory.

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2019 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.