Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Jazyková zkouška Cambridge FCE

Certifikát FCE - jazyková zkouška Cambridge FCE

FCE je zkouška pro ty, kteří umí používat psanou a mluvenou formu angličtiny v každodenních situacích na pokročilé úrovni. Je ideální zkouškou pro osoby, které chtějí používat anglický jazyk pro pracovní a studijní účely. Certifikát FCE, jež po úspěšném absolvování zkoušky získáte, je samozřejmě mezinárodně uznávaný. Již to samo o sobě přináší obrovskou výhodu při žádání o práci,avšak navíc FCE certifikát deklaruje, že jste "pokročilý uživatel", což znamená, že Vaše znalost angličtiny je na pokročilé úrovni B2. Proto Vás mohou zaměstnavatelé mnohdy upřednostnit před uchazeči, kteří FCE certifikát nevlastní. Proto neváhejte se přihlásit do našich kurzů a zúčastněte se FCE testů, které Vám po úspěšném absolvování vedle sebevědomí zvýší i Vaši konkurenceschopnost na trhu práce. A protože certifikátů, které o Vás říkají, že něco umíte a máte potřebné znalosti, není nikdy dost, podívejte se, kdy se konají další FCE zkoušky.

Více informací ..


Všechny termíny zkoušek

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.