Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Jazyková zkouška Cambridge KET

Certifikát KET - jazyková zkouška Cambridge KET

Ačkoliv je KET základní zkouškou, nabízí šanci zjistit Vaše silné a slabé stránky v používání anglického jazyka a ukáže Vám cestu k vyšším kvalifikacím, jako jsou Preliminary English Test (PET) a First Certificate in English (FCE). Tento certifikát je uznávaný po celém světě tisícem zaměstnavatelů, univerzit a vládních oddělení jako základní kvalifikace v angličtině. Obtížnost KET zkoušky je naúrovni A2, což odpovídá základním znalostem uživatele. Jedná se o jakýsi předstupeň k absolvování dalších a náročnějších zkoušek, z nichž také plyne mezinárodně uznávaný certifikát. I KET certifikát je v zahraničí uznáván a díky jeho vlastnictví získáte výhodu při ucházení se o práci, neboť KET certifikát uznávají tisíce zaměstnavatelů, univerzit a vládních oddělení po celém světě. Díky KET zkoušce získáte povědomí o tom, jak si stojíte ve znalostech angličtiny a zdali máte základní potřebné znalosti pro postoupení na vyšší certifikovanou úroveň.

Více informací ..


Všechny termíny zkoušek

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.