Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Jazyková zkouška Cambridge YLE

Certifikát YLE Movers - jazyková zkouška CambridgeYLE Movers

YLE movers jsou další z řad zkoušek pro ty mladší z nás. Čím dříve se dítě s cizím jazykem seznámí, tím lépe mu půjde jeho studium ve škole. YLE movers jsou sestaveny tak, aby výuka angličtiny byla pro děti zábavná a zároveň se i mnohé naučili. Odpovídá úrovni A1 a po jeho následná zkouška se skládá ze tří klasických okruhů, jimiž jsou čtení a psaní, poslech a mluvení. Neváhejte svou ratolest přihlásit do kurzů a otevřete mu možnost kvalitního vzdělání v angličtině.

Více informací ..


Všechny termíny zkoušek

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2021 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.