Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Jazyková zkouška Cambridge CPE

Certifikát CPE - jazyková zkouška Cambridge CPE

Nejnáročnější stupeň Cambridge zkoušky. Vhodná pro velmi pokročilé uživatele jazyka, kteří angličtinu používají pro profesní či akademické účely. CPE je mezinárodní zkouška, uznávaná stovkami zaměstnavatelů jako důkaz znalosti angličtiny a také univerzitami, jako zkoušku schopnosti studovat v angličtině na pregraduální úrovni. Vlastnictvím CPE certifikátu říkáte svým zaměstnavatelům, že Vaše úroveň znalosti angličtiny je na opravdu vysoké úrovni, kdy si můžete dovolit komunikovat na profesionální úrovni, řešit nejrůznější témata a vykonávat zodpovědné funkce, u nichž je znalost angličtiny tím základním prvkem. Certifikát CPE je celosvětově uznávaným výtiskem, který deklaruje opravdu precizní znalost angličtiny. Díky vlastnictví CPE certifikátu získáte nejen lepší uplatnění na trhu práce i za hranicemi, ale také doslova oslníte svého potenciálního zaměstnavatele, v jehož očích s tímto certifikátem rozhodně rychle získáte na váženosti. Certifikát CPE od nás získáte po složení CPE zkoušky, která se skládá z pěti částí.

Více informací ..


Všechny termíny zkoušek

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2021 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.