Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Mezinárodní­ jazykový Certifikát Cambridge - ILEC

Naše Cambridge zkouškové centrum Vám vůbec první­ v České republice přináší­ unikátní­ výkladové video na téma Cambridge ILEC - Cambridge Legal English. Toto zcela unikátní­ video Vás seznamuje s profesní­ jazykovou zkouškovou Cambridge ILEC, která nabí­zí­ jedinečnou mezinárodní­ kvalifikaci pro každého, který se setkává s právní­ tématikou v pracovní­m či běžném životě.

Video Vás seznamuje s pří­pravou k jazykové zkoušce Cambridge ILEC a předává Vám cenné rady, tipy a triky k její­mu úspěšnému zvládnutí­. Pomáhá všem studentům a lektorům k úspěšnému studiu a zí­skání­ nejlepší­ mezinárodní­ jazykové kvalifikace.

Video je včetně českých titulků a je volně pří­stupné všem studentům, lektorům a vzdělávací­m institucí­m. Vlastní­ překlad je chráněn autorským zákonem a zakazujeme jakoukoliv distribuci překladu bez pí­smného svolení­ vydavatele. Váš Cambridge ESOL tým.

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.