Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Jazyková zkouška Cambridge BEC

Certifikát BEC Higher - jazyková zkouška Cambridge BEC

BEC Higher je zaměřena na studenty, kteří již získali nebo získávají obchodní a administrativní zkušenosti. Posluchači na této úrovně by měli zvládnout složitější větné konstrukce a předvést znalosti slovní zásoby velkého rozsahu. Tato zkouška pro pokročilé je ekvivalentem Cambridge CAE. Co vlastně zkratka BEC znamená? BEC je zkratkou pro Business English Certificates a samotné zkoušky se pak zaměřují na prokázání znalosti obchodní angličtiny. Usilování o získání certifikátu BEC Higher je tedy vhodné zejména pro ty, co se pohybují (nebo chystají pohybovat) v obchodní sféře, ve které je vyžadována perfektní znalost anglického jazyka. Zájemce o BEC Higher certifikát by měl mít zájem o oblast obchodu a služeb a k jeho získání by měl prokázat, že mu tato oblast není cizí ani v angličtině.

Více informací ..


Všechny termíny zkoušek

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.