Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Jazyková zkouška Cambridge BEC

Certifikát BEC Preliminary - jazyková zkouška Cambridge BEC

Zkouška, na jejímž konci je certifikát BEC Preliminary, je dokladem toho, že jste zvládli anglický jazyk na určité úrovni a jste schopni ho používat v obchodním světě. Zkouška pro kandidáty s nižší střední úrovní znalosti anglického jazyka. Tato úroveň odpovídá stupni Cambridge PET. Jako většina jiných zkoušek, i BEC Preliminary se skládá z čtyřech základních částí (čtení, psaní, mluvení a poslech). Aby uchazeč certifikát BEC této úrovně získal, musí splnit všechny části na požadované výši a tím tak stvrdí, je jeho znalost angličtiny je na dobré úrovni a v oblasti obchodu se bezproblémově orientuje. S certifikátem BEC Preliminary získáváte značný náskok a obrovskou výhodu oproti těm, kteří podobný certifikát nemají a ucházejí se o stejnou pracovní pozici jako vy. Proto neváhejte a ke zkoušce BEC Preliminary se brzy přihlašte.

Více informací ..


Všechny termíny zkoušek

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.