Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Jazyková zkouška Cambridge BEC

Certifikát BEC Vantage - jazyková zkouška Cambridge BEC

BEC Vantage jsou mezinárodně uznávané zkoušky testující znalost anglického jazyka používaného v obchodní sféře, ve službách a administrativě. Jsou ideální jazykovou zkouškou, pokud se připravujete na kariéru nebo pracujete v oblasti obchodu. Zkouška pro kandidáty se středně pokročilou úrovní anglického jazyka, kteří již pracují nebo se připravují na zaměstnání v obchodní sféře, od všeobecných povolání v kanceláři po výrobu a finanční služby. Tato úroveň odpovídá úrovni Cambridge FCE. Zkoušky BEC Vantage se skládají ze čtyř oblastní testování, resp. ze čtyř okruhů jazykové dovednosti, jimiž jsou poslech, mluvení, čtení a psaní. Uchazeč, který si přeje certifikát BEC Vantage získat, musí potvrdit perfektní znalosti z ze všech těchto částí na požadované úrovni. Proto je BEC Vantage certifikát určen zejména zájemcům s již dobrou znalostí angličtiny, kteří se pohybují v obchodní sféře a chtějí své znalosti z této oblasti prokázat získáním BEC Vantage certifikátu.

Více informací ..


Všechny termíny zkoušek

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.