Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Jazyková zkouška Cambridge ICFE

Certifikát ICFE - jazyková zkouška Cambridge ICFE

Lidé, kteří chtějí uspět v mezinárodním obchodním prostředí, musí mít prvotřídní znalost anglického jazyka a být schopni komunikovat s profesionály z oblasti účetnictví a finančnictví. Zkouška je ale vhodná nejen pro účetní a finanční odborníky, ale také pro studenty financí a účetnictví. Certifikát ICFE (International Certificate in Financial English) tak stvrzuje, že se v oblasti účetnictví a finančnictví velmi dobře orientuje i v anglickém jazyce, což může s sebou přinést obrovské výhody. Díky vlastnictví ICFE certifikátu se Vám otevřou dveře do světa finančnictví a účetnictví nejen v rámci České republiky, ale celého světa. ICFE certifikát je totiž mezinárodně uznávaný, a tak se jím můžete prokázat u kteréhokoli zaměstnance i v zahraničí. To Vám bezesporu přinese obrovskou výhodu nad těmi, kteří ICFE certifikát nevlastní, a stanete se tak mnohem konkurenceschopnější a žádanější.

Více informací ..


Všechny termíny zkoušek

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.