Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Jazyková zkouška Cambridge ILEC

Certifikát ILEC - jazyková zkouška Cambridge ILEC

Cambridge ILEC byla navržena tak, aby odpovídala potřebám jak zaměstnavatelů, tak právníků. Je také vhodná pro studenty právnických fakult, kteří by rádi studovali předměty, pro které je znalost právní angličtiny nezbytná, nebo studovali v zahraničí. ILEC je zkratkou pro slova International Legal English Certificate a využijí ho zejména lidé pohybující se v oblasti práv. Při vykonávání činností souvisejícími s právy je velmi důležitá komunikace (a to jak v mluvené, tak v písemné podobě), a tak zaměstnavatelé uchazeče vlastnící ILEC certifikát velmi ocení. Pokud se tedy zajímáte nebo často pohybujete v oblasti práv a potřebuje využívat angličtinu, je certifikát ILEC bezprostředním důkazem toho, že se ve dané oblasti orientujete nejen v českém jazyce.

Více informací ..


Všechny termíny zkoušek

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.