Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Jazyková zkouška Cambridge TKT

Certifikát TKT - jazyková zkouška Cambridge TKT

TKT znamená Teaching Knowledge Test a již z názvu je patrné, pro koho bude zkouška TKT určena. TKT je mezinárodní zkouška Cambridge ESOL určená výhradně pro učitele angličtiny jako cizího jazyka. Vzhledem k tomu, že zkouška probíhá pouze písemnou formou, testuje znalosti potřebné k výuce angličtiny, nikoli dovednosti. Není tak explicitně vyžadováno, abyste disponovali nadprůměrnou znalostí angličtiny a tu předávali dál, ale abyste byli schopni znalosti angličtiny a všechny její součásti žákům či studentům kvalitně vyložit. Pokud tedy již angličtinu učíte a chcete své umění angličtinu učit utvrdit, přihlašte se ke zkouškám a získejte TKT certifikát. Zkouška TKT je ale určena i pro budoucí učitele, a tak je vhodná pro studenty pedagogických fakult se zaměřením na výuku angličtiny.

Více informací ..


Všechny termíny zkoušek

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.