Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Cambridge ESOL jazykové zkoušky z angličtiny

BEC Preliminary - Zkouška pro kandidáty s nižší­ střední­ úrovní­ znalosti anglického jazyka. Tato úroveň odpoví­dá stupni Cambridge PET.
BEC Vantage - Zkouška pro kandidáty se středně pokročilou úrovní­ anglického jazyka, kteří­ již pracují­ nebo se připravují­ na zaměstnání­ v obchodní­ sféře, od všeobecných povolání­ v kanceláři po výrobu a finanční­ služby.Tato úroveň odpoví­dá úrovni Cambridge FCE.
BEC Higher - Zaměřeno na studenty, kteří­ již zí­skali nebo zí­skávají­ obchodní­ a administrativní­ zkušenosti. Posluchači na této úrovni by měli zvládnout složitější­ větné konstrukce a předvést znalosti slovní­ zásoby velkého rozsahu. Tato zkouška pro pokročilé je ekvivalentem Cambridge CAE.
International Legal English Certificate (ILEC) - právní­ angličtina. Pro každého právní­ka, který se zabývá mezinárodní­mi záležitostmi, je angličtina naprosto nezbytná. Je běžným jazykem světa práva, obchodu a mezinárodní­ch vztahů. Zkouška ILEC je navržena tak, aby testovala jazykové znalosti v právní­m kontextu.
International Certificate in Financial English (ICFE) – finanční­ angličtina Lidé, kteří­ chtějí­ uspět v mezinárodní­m obchodní­m prostředí­, musí­ mí­t prvotří­dní­ znalost anglického jazyka a být schopni komunikovat s profesionály z oblasti účetnictví­ a finančnictví­.
Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.