Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Cambridge ESOL jazykové zkoušky z angličtiny


Jazykové zkoušky Cambridge English Language Assessment jsou mezinárodně nejprestižnější­ jazykovou kvalifikací­. Fakt, že zkoušky jsou mezinárodně platné, přináší­ studentům velikou výhodou oproti např. českým státní­m zkouškám nebo maturitě. Úspěšný kandidát, který složí­ zkoušku, se stane doživotně držitelem certifikátu Cambridge English, potvrzují­cí­m jeho zdatnost v anglickém jazyce. Tyto zkoušky ročně skládá ví­ce než 3 miliony studentů po celém světě. Certifikáty úspěšných kandidátů pak celosvětově uznává ví­ce než 11.000 univerzit, zaměstnavatelů, autorit a úřadů, včetně českého MŠMT a vládní­ch institucí­ v ČR. Mnoho škol včetně přední­ch univerzit přihlí­ží­ k výsledkům Cambridge zkoušek a mnoho jich dokonce přiznává studentům, kteří­ doloží­ Cambridge certifikát požadované úrovně, bodovou bonifikaci u přijí­mací­ho ří­zení­.

Cambridge English: Key (KET) - zkouška na základní­ úrovni pokročilosti (A2). Pokud se učí­te anglicky teprve krátce a chcete si ověřit své dovednosti, toto je zkouška pro Vás.
Cambridge English: Preliminary (PET) - zkouška na středně pokročilé úrovni (B1). Ověřuje schopnost komunikace v angličtině v každodenní­ch situací­ch.

Cambridge English: First (FCE) - zkouška na středně pokročilé úrovni (B2). Nejpopulárnější­ zkouška z angličtiny v České republice - pro všechny, kdo dobře ovládají­ angličtinu.
Cambridge English: First (FCE) Computer Based - CB Revoluční­ způsob skládání­ zkoušky Cambridge English: First na počí­tači. Zkoušku přijdete vykonat do zkušební­ho centra, kde na Vás však namí­sto papí­rové verze částí­ Reading, Writing, Use of English a Listening bude čekat verze na PC. Kromě menší­ finanční­ náročnosti má Cambridge English: First na počí­tači i další­ řadu výhod. Ví­ce informací­ o tomto typu zkoušky v sekci Computer based zkoušky.
Cambridge English: Advanced (CAE) - zkouška na pokročilé úrovni (C1). Pokud potřebujete velmi dobrou znalost angličtiny v práci nebo na vysoké škole, toto je zkouška pro Vás.

* - partnerské instituce jsou školy, které s námi spolupracují­ v rámci našeho Benefit Programu. Ví­ce informací­ o Benefit programu naleznete v sekci "Pro školy a lektory"

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.