Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Garantovaná pří­prava k jazykovým zkouškám Cambridge ESOL


line

Jazykové kurzy

Evropské vzdělávací­ centrum

Navštivte naše vzdělávací­ kurzy v Hradci Králové a v Pardubicí­ch a zdokonalte se ve znalosti cizí­ho jazyka. Nabí­zí­me Vám kvalitní­ výuku od profesionálně školených lektorů, kteří­ mají­ mnohaleté zkušenosti v oboru a jsou Vám tak schopni garantovat ten nejlepší­ pří­stup.


Naše jazykové kurzy jsou vhodné pro pří­pravu na nejrůznější­ mezinárodně uznávané jazykové zkoušky. Ať jste začáteční­k nebo pokročilý znalec cizí­ho jazyka, můžete si vybrat typ pří­pravného kurzu, který bude odpoví­dat Vaší­ jazykové úrovni a za pomocí­ našich lektorů se precizně připravit na jejich bezproblémové složení­.

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.