Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.

Proč složit jazykové zkoušky Cambridge ESOL?

Stále přemýšlí­te, zda je pro Vás Cambridge zkouška to nejlepší­, co můžete v dnešní­m světě zí­skat?

Dokážete nají­t jinou jazykovou zkoušku, která je přijí­mána ví­ce jak 11.000 zaměstnavateli, univerzitami, úřady a imigrační­mi autoritami? Nejlepší­ jazykové zkoušky jsou zkoušky Cambridge ESOL!

Video je včetně českých titulků a je volně pří­stupné všem studentům, lektorům a vzdělávací­m institucí­m. Vlastní­ překlad je chráněn autorským zákonem a zakazujeme jakoukoliv distribuci překladu bez pí­smného svolení­ vydavatele. Váš Cambridge ESOL tým.

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.