Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.Rozšířené informace - FCE - jazyková zkouška Cambridge FCE

Informace o zkoušce

Pokud jste schopni porozumět textům, ze široké škály zdrojů, hovořit s lidmi o různých tématech, umíte si dělat poznámky, když někdo hovoří anglicky a rozumíte lidem hovořícím anglicky v rádiu nebo televizi, pak je FCE přesně pro Vás.

  • Co pro Vás bude znamenat certifikát FCE?

Cambridge ESOL je součástí světoznámé a historické Univerzity Cambridge. Získání jednoho z jejích certifikátů je úspěchem a oceněním samo o sobě. Nicméně existuje mnoho dalších výhod a důvodů, proč složit zkoušku FCE:

  • FCE je mezinárodní certifikát, uznávaný po celém světě a užívaný k obchodním a studijním účelům.
  • Tisíce zaměstnavatelů, univerzit a vládních oddělení oficiálně uznává FCE jako základní kvalifikaci v angličtině.

Obsah zkoušky:

Zkouška FCE má pět částí (tzv. papers):

Čtení: 1 hodina
Budete muset být schopní porozumět informacím v knihách, novinách a časopisech.

Psaní: 1 hodina 20 minut
Budete muset prokázat, že jste schopni vytvořit dvě různé písemnosti, jako např: dopis, článek, zprávu, shrnutí nebo esej.

Používání angličtiny: 45 minut
Vaše schopnost používat angličtinu bude testována úkoly, které ukážou, jak dobře zvládáte gramatiku a slovní zásobu.

Poslech: 40 minut
Budete muset prokázat, že jste schopni porozumět významu různého namluveného materiálu, včetně zpráv, projevů, příběhů, anekdot a veřejných oznámení.

Ústní projev: 14 minut
Tuto část zkoušky budete skládat spolu s jiným kandidátem nebo ve skupině po třech a budou zde testovány Vaše interaktivní schopnosti: se zkoušejícím, s ostatními kandidáty a individuálně.

Vyhodnocení:

Každá část tvoří 20% známky. Pro splnění je nutné získat známku A, B nebo C.

Obtížnost:

B2: pokročilý uživatel

Průběh zkoušky:

Osobní

Místo konání:

Hradec Králové

Gymnázium Boženy Němcové

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.