Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.Rozšířené informace - PET - jazyková zkouška Cambridge PET

Informace o zkoušce

Existují dvě dostupné verze zkoušky PET: PET a PET for Schools. Obě mají přesně stejný formát a úroveň testovacích otázek je identická. Jediným rozdílem je to, že obsah a témata ve zkoušce PET for Schools byly zvláště přizpůsobeny zájmům a zkušenostem studentům.

PET je tou pravou zkouškou pro uchazeče, kteří umějí anebo chtějí umět - vypořádat se s každodenními událostmi; číst jednoduché novinové články nebo knihy, zvládnout napsat dopisy na známá téma a umí si dělat poznámky ze setkání .

  • Vaše výsledky

Každá dovednost zahrnuje 25% celkového hodnocení zkoušky. Existují dva stupně úspěšného složení zkoušky, Složil a Složil s vyznamenáním. Kandidáti, kteří u zkoušky KET neuspějí, získají hodnocení Těsně neuspěl nebo Neuspěl.

  • Co pro Vás bude znamenat certifikát PET?

Cambridge ESOL je součástí světoznámé a historické Univerzity Cambridge. Získání jednoho z jejích certifikátů je úspěchem a oceněním samo o sobě. Nicméně existuje mnoho dalších výhod a důvodů, proč složit zkoušku PET:

  • Certifikát PET je platný celý život. Není nutné jeho platnost obnovovat.
  • PET je mezinárodní certifikát, uznávaný po celém světě a je užívaný k obchodním a studijním účelům.
  • Tisíce zaměstnavatelů, univerzit a vládních oddělení oficiálně uznává PET jako základní kvalifikaci v angličtině.

Ačkoliv je PET základní zkouškou, nabízí šanci zjistit Vaše silné a slabé stránky v používání anglického jazyka a ukáže Vám cestu k vyšším kvalifikacím, jako je First Certificate in English (FCE)

Obsah zkoušky:

  • PET ze skládá ze tří částí (tzv. papers)

Čtení a psaní: 1 hodina 30 minut

Pro tuto část zkoušky je nutné, abyste byli schopni umět číst nápisy, noviny a časopisy a porozumět hlavnímu smyslu textu a způsobu, jakým text působí na čtenáře. Budete muset prokázat, že umíte používat slovní zásobu a strukturu vět během psaní krátkých zpráv a příběhů nebo dopisu o délce kolem 100 slov, a také si poradit s neznámou slovní zásobou a gramatickými strukturami.

Poslech: 35 minut

V této části zkoušky se hodnotí, jak jste schopni porozumět řadě namluveného materiálu, včetně oznámení a diskuzí o každodenním životě. Také budete muset prokázat, že jste schopni porozumět postoji a záměru mluvčích.

Ústní část: 10-12 minut

Kandidáti skládají tuto část ve dvojici. Budete muset prokázat své komunikační schopnosti tím, že se budete účastnit konverzace, budete pokládat a zodpovídat otázky a hovořit volně o tom, co máte a co nemáte rádi.

Obtížnost:

B1: pokročilý uživatel

Průběh zkoušky:

Osobní

Místo konání:

Hradec Králové

Gymnázium Boženy Němcové

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.