Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.Rozšířené informace - YLE Starters - jazyková zkouška Cambridge YLE

Informace o zkoušce

Zkouška prověřuje všechny 4 jazykové dovednosti - čtení, psaní, poslech a mluvení.

Byla navrženy s cílem povzbudit kladné zkušenosti z učení (neobsahují žádná hodnocení typu "prospěl/neprospěl"). Každý žák bude oceněn za svou snahu a dostane tak pozitivní impulz do dalšího studia.

 

Učit se anglicky je v dnešním světě důležité a bez pochyby to vašim dětem pomůže rozvinout později jejich veškerý potenciál. Čím dříve s učením začnou, tím lépe. Za použití správných metod jsou děti schopné naučit se velice rychle a efektivně a mít z učení radost. Pokud se s angličtinou setkají už na základní škole, budou mít pro budoucnost silný základ a výhodu při jejich dalším studiu.

 

Když se děti učí anglicky, je důležité, aby se učily angličtinu, která je praktická a užitečná. Je také důležité, aby se učily spisovnou angličtinu a šly cestou směřující k mezinárodním standardům. To jim později pomůže připravit se na studium nebo práci v zahraničí.


Obsah zkoušky:

Časti testu:

  1. čtení a psaní (20 minut)
  2. poslech (přibližně 20 minut)
  3. mluvení (5 minut)

Obtížnost:

Průběh zkoušky:

Osobní

Místo konání:

Hradec Králové

Gymnázium Boženy Němcové

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.