Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.Rozšířené informace - ICFE - jazyková zkouška Cambridge ICFE

Informace o zkoušce

Tímto certifikát můžete prokázat vaši schopnost používat angličtinu při práci v mezinárodním finančním sektoru. Lze ho také využít, pokud se rozhodnete pro studium účetnictví nebo finančnictví na univerzitní úrovni.

ICFE vznikla ve spolupráci University of Cambridge ESOL a ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), největší a nejrychleji rozvíjející se mezinárodní účetní společnosti.

 Zkouška ICFE odpovídá úrovni B2 a C1 Evropského referenčního rámce pro jazyky.

 

Obsah zkoušky:

Čtení

Tato část se skládá z šesti úloh. V nich se objevují ukázky z učebnic a příruček financí a účetnictví, z článků finančních a účetnických časopisů a podnikových zpráv a korespondence.

Psaní

Písemné úkoly jsou založeny na dovednostech potřebných v pracovním prostředí finančních a účetních firem, například schopnost psaní dopisů, zpráv či návrhů.

Poslech

Tato část je složena ze čtyř úloh - nahrávek monologů nebo rozhovorů. Zastoupeny jsou zde prezentace, přednášky, oznámení, obchodní schůzky, diskuse, rozhovory atd.

 Mluvení

Hodnotí schopnost používání mluveného jazyka v pracovním prostředí financí a účetnictví. Test vedou zkušení examinátoři.

 

Výsledky:

Celkový počet bodů, kterého lze dosáhnout za všechny části zkoušky, je 200 – každá část tvoří 50 bodů. Výsledky jsou rozděleny na tři stupně úspěšnosti (C1 Pass with Merit, C1 Pass a B1 Pass) a dva stupně neúspěšnosti (Narrow Fail a Fail). Celková známka odráží kandidátův projev ve všech čtyřech částech a tak lze neúspěch v jedné části zkoušky kompenzovat úspěchem v jiné.

Obtížnost:

B2 - C1: pokročilý až velmi pokročilý uživatel

Průběh zkoušky:

Osobní

Místo konání:

Hradec Králové

Gymnázium Boženy Němcové

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.