Termíny a ceník Cambridge zkoušek zde.Rozšířené informace - ILEC - jazyková zkouška Cambridge ILEC

Informace o zkoušce

Zkouška je určena těm, kdo musí prokázat znalost právnické angličtiny na vysoké úrovni, efektivním způsobem komunikovat s klienty a spolupracovníky z celého světa a musí být schopni psát a číst právnické texty v angličtině.

ILEC je nová zkouška Cambridge pro právníky, pracovníky právnických kanceláří a studenty práv. ILEC vznikl ve spolupráci Cambridge ESOL s firmou TransLegal, světovým lídrem v oblasti právnických překladů a školení v oboru právnického jazyka.

Proč složit zkoušku ILEC?

Zaměstnavatelé potřebují vědět, že jejich zaměstnanci mají potřebnou znalost právní angličtiny a jsou tudíž schopni komunikovat s klienty a kolegy ze zahraničí a zabývat se anglicky psanými materiály.

ILEC zkouška

Zkouška ILEC odpovídá úrovni B2 a C1 Evropského referenčního rámce pro jazyky

Obsah zkoušky:

Čtení

Tatočást obsahuje šest úloh, které testují kandidátovu znalost jazykového systému a porozumění psané angličtiny.

Psaní
Kandidát má za úkol napsat dopis a protokol v právnickém kontextu.

Poslech
Test je složen ze čtyř částí obsahujících nahrávky monologů a dialogů různých typů – prezentace, přednášky, oznámení. diskuze, interview.

Mluvení

Tato část testuje kandidátovu schopnost komunikovat v anglickém jazyce, vyjadřovat své názory, postoje a myšlenky.

Výsledky:

Celkový počet bodů, které lze dosáhnout za všechny části zkoušky je 200 – každá část tvoří 50 bodů.  Výsledky jsou rozděleny na tři stupně úspěšnosti (C1 Pass with Merit, C1 Pass a B2 Pass) a dva stupně neúspěšnosti (Narrow Fail a Fail). Celková známka odráží kandidátův projev ve všech čtyřech částech a tak lze neúspěch v jedné části zkoušky kompenzovat úspěchem v jiné.

Obtížnost:

B2 - C1: pokročilý až velmi pokročilý uživatel

Průběh zkoušky:

Osobní

Místo konání:

Hradec Králové

Gymnázium Boženy Němcové

Evropské vzdělávací centrum - logo
Jazyková škola - EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM je akreditovaným centrem Cambridge ESOL - status otevřené centrum. Nabízíme otevřenou podporu, spolupráci a kvalifikaci všem studentům, lektorům a institucím. Díky úzké spolupráci s Cambridge Univerzity Press přinášíme komplexní podporu. Naším závazkem kvalty je flexibilní organizace, cenová vstřícnost a ISO 9001, 14001, 27001.

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, ancouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, denní pomaturitní studium angličtiny, docházkové kurzy pro děti a teenagery, překladatelskou činnost a tlumočení, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, BEC, YLE, ICFE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

 
Copyright © 1998 - 2022 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.