Obecné Cambridge zkoušky

Home Cambridge zkoušky Obecné Cambridge zkoušky

Obecné Cambridge zkoušky

Jazykové zkoušky Cambridge ESOL jsou mezinárodně nejprestižnější jazykovou kvalifikací, celosvětově je uznává více jak 11.000 univerzit, zaměstnavatelů, autorit a úřadů.

Cambridge English: Key (KET) – zkouška na základní­ úrovni pokročilosti (A2). Pokud se učí­te anglicky teprve krátce a chcete si ověřit své dovednosti, toto je zkouška pro Vás.

Cambridge English: Preliminary (PET) – zkouška na středně pokročilé úrovni (B1). Ověřuje schopnost komunikace v angličtině v každodenní­ch situací­ch.

Cambridge English: First (FCE) – zkouška na středně pokročilé úrovni (B2). Nejpopulárnější­ zkouška
z angličtiny v České republice – pro všechny, kdo dobře ovládají­ angličtinu.

Cambridge English: First (FCE) Computer Based – CB Revoluční­ způsob skládání­ zkoušky Cambridge English: First na počí­tači. Zkoušku přijdete vykonat do zkušební­ho centra, kde na Vás však namí­sto papí­rové verze částí­ Reading, Writing, Use of English a Listening bude čekat verze na PC. Kromě menší­ finanční­ náročnosti má Cambridge English: First na počí­tači i další­ řadu výhod. Ví­ce informací­ o tomto typu zkoušky v sekci Computer based zkoušky.

Cambridge English: Advanced (CAE) – zkouška na pokročilé úrovni (C1). Pokud potřebujete velmi dobrou znalost angličtiny v práci nebo na vysoké škole, toto je zkouška pro Vás.

* – partnerské instituce jsou školy, které s námi spolupracují­ v rámci našeho Benefit Programu. Ví­ce informací­ o Benefit programu naleznete v sekci „Pro školy a lektory“